Oczyszczanie Energetyczne

Sesja oczyszczania energetycznego to proces pracy z polem energetycznym oraz ciałem subtelnym człowieka, którego celem jest odnalezienie i usunięcie blokad energetycznych mogących wpływać na różne aspekty życia – emocje, samopoczucie, relacje czy poczucie wewnętrznej równowagi.

W swojej pracy korzystam głównie z metod i podejścia wywodzącego się z systemu stworzonego przez Calogero Grifasi, w którym zostałem przeszkolony i posiadam certyfikat ukończenia szkolenia. System ten skupia się na analizie i oczyszczaniu ciała energetycznego oraz subtelnych struktur energetycznych. W zależności od potrzeb podczas sesji mogą być również wykorzystywane inne techniki wspierające proces oczyszczania.

Sesja prowadzona jest w trzy osoby:

  • klient
  • prowadzący sesję
  • telepata

Moim zadaniem jako prowadzącego jest prowadzenie całego procesu oraz zadawanie odpowiednich pytań. Druga osoba – telepata – analizuje ciało subtelne klienta oraz jego pole energetyczne, sprawdzając obecność blokad energetycznych, nieharmonijnych wzorców czy innych struktur mogących wpływać na funkcjonowanie energetyczne.

Dzięki takiej formie pracy możliwe jest dokładniejsze zlokalizowanie obszarów wymagających oczyszczenia oraz przeprowadzenie procesu harmonizacji.

Sesja może mieć charakter ogólny, czyli polegać na sprawdzeniu i oczyszczeniu ciała subtelnego z potencjalnych blokad energetycznych.

Może również być skierowana na konkretny problem, jeśli klient uważa, że jego sytuacja może mieć głębszy, energetyczny lub ezoteryczny aspekt.

Sesja trwa do 2 godzin i odbywa się online.

Koszt sesji to 999 zł. 

Najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest ta sesja?

Dla każdej osoby, która ma otwarty umysł na alternatywne techniki rozwoju duchowego. Jeśli brałeś kiedykolwiek udział w jakichkolwiek rytuałach ezoterycznych, na przykład inicjacjach szamańskich, religijnych lub duchowych. Rytuałach kościelnych typu bierzmowanie, komunia, chrzest. Sesjach z szamanami, wróżkami, bioenergoterapeutami, scalaniu czakr, reiki itp. Praktykach ezoterycznych, magii, urokach, zaklęciach, korzystaniu z amuletów, talizmanów, świeczek rytualnych z intencją. Jeśli masz tatuaże z symboliką ezoteryczną lub tatuaż był robiony z intencją. Jeśli masz dziwne sny, paraliże senne itp. Jest to również sesja dla każdej osoby, która nie miała jeszcze sesji całkowitego oczyszczania energetycznego.

Brałem/brałam udział w sesjach regresingowych czy hipnotycznych już wcześniej. Jaka jest różnica między sesją u Was?

Większość osób ma słabą podatność na hipnozę i powoduje to sytuacje, w których informacje, które im się wyświetlają, są często zabrudzone lub mają one problemy z jakimkolwiek pojawianiem się informacji. Przez to, że my pracujemy z doświadczonym telepatą, który od lat trenował postrzeganie pozazmysłowe, osoba ta ma te kanały otwarte, takie jak jasnoczucie, jasnowidzenie, jasnowiedzenie itp. Dzięki temu informacje, które odczytujemy, są znacznie mniej zabrudzone. Osoba ta w łatwy sposób może odczytywać informacje o blokadach energetycznych czy związanej z nimi historii u klienta.

Dodatkowo nasza sesja oparta jest na kombinacji wielu technik, które mają na celu całkowite oczyszczenie ciała energetycznego i jakichkolwiek wpływów energetycznych na to ciało. Wiele innych technik działa punktowo, mogą skupiać się na rozwiązaniu danego problemu lub koncentrują się na konkretnym obszarze. Oprócz tego, że lokalizujemy ingerencje i je usuwamy, to również próbujemy dostać jak najwięcej informacji na temat tego, jak one powstały. Ma to na celu uświadomienie klientowi, na co należy uważać w przyszłości, aby nie doprowadzić do kolejnych ingerencji.

Nie mam podatności na hipnozę. Czy to jest dla mnie?

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, dzięki temu, że sesja jest z telepatą, brak podatności na regresing czy hipnozę nie jest tutaj istotny.

Czy taka sesja nie powinna być przeprowadzona na miejscu? Czy sesja online jest równie skuteczna?

Podczas sesji oczyszczania energetycznego pracujemy na poziomie ciała subtelnego (energetycznego) oraz świadomości i duszy klienta. W przestrzeniach pozafizycznych kluczową rolę odgrywa świadomość, dlatego fizyczna lokalizacja uczestników nie ma istotnego znaczenia. Prowadzący sesję, telepata i klient mogą znajdować się w różnych miejscach na świecie, a możliwość komunikacji przez internet jest w zupełności wystarczająca do przeprowadzenia sesji.

W trakcie sesji telepata może nawiązać kontakt z ciałem subtelnym klienta, odczytywać informacje z jego pola energetycznego oraz uzyskiwać wgląd w wydarzenia z przeszłości, które mogły mieć wpływ na obecne blokady, ograniczenia lub ingerencje energetyczne. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do źródła problemu i przeprowadzenie odpowiedniego procesu oczyszczania.

Z naszego doświadczenia wynika, że sesje prowadzone online są równie skuteczne jak sesje przeprowadzane osobiście.

Czy sesja jest jednorazowa, czy trzeba ją powtórzyć za jakiś czas?

To zależy od różnych czynników. Jeśli chodzi o ciało energetyczne i blokady, które się tam pojawiają, to można to trochę porównać do tego, co dzieje się ze zdrowiem fizycznym. Możesz wyleczyć się na przykład z grypy, ale za jakiś czas odporność może ci spaść z różnych względów i znowu się przeziębisz lub złapiesz jakąś infekcję. Podobnie bywa ze zdrowiem energetycznym. Z różnych względów blokady czy podpięcia mogą powstać na nowo.

Dużo zależy od tego, jak dana osoba żyje na co dzień i co dzieje się po sesji. Jeśli osoba często wchodzi w niskowibracyjne emocje, na przykład stres, chciwość, egocentryzm, narzekanie, żal, smutek, rozpacz, gniew itp., tego typu emocje mogą przyciągać negatywne byty i istnieje szansa, że w jakiś sposób uda się im dostać do przestrzeni danej osoby i stworzyć ingerencję.

Branie udziału w rytuałach czy modlitwach może na nowo spowodować podpięcia z bytami. To tylko przykłady, ale zaleca się zrobienie dodatkowej sesji w razie podejrzenia nowych ingerencji lub profilaktycznie co rok lub dwa lata. W przypadku drugiej sesji oferujemy upust 30% i koszt całej sesji wynosi wtedy 700 zł.

Jakie informacje podać, kiedy się z Tobą kontaktuję?

  • W jakie dni i w jakich godzinach jesteś dostępny na sesję.
  • Listę punktów, które chcesz sprawdzić lub się nimi zająć podczas sesji. Maksymalnie 10 punktów z krótkim opisem każdego.
  • Opis tego, czy brałeś/brałaś udział w innych sesjach z wróżkami, szamanami, bioenergoterapeutami, regresingiem lub innymi sesjami, które mają charakter ezoteryczny, duchowy lub pracy z energią.
  • Jeśli korzystasz lub korzystałeś/korzystałaś z praktyk ezoterycznych, na przykład rytuałów, kirtanów, inicjacji szamańskich lub innych, reiki, tarota, amuletów, talizmanów, modlitw itp.

Jakie różnice widzi się po sesji?

Wszystko zależy od rodzaju podczepów i blokad. Na przykład, jeśli osoba miała mocne podpięcia energetyczne, to po sesji dobrze jest nie przesadzać z wysiłkiem fizycznym. Może być widoczne osłabienie fizyczne, które może trwać przez kilka dni, a później jeszcze do około 3 tygodni może być delikatnie odczuwalne.

Często po tych kilku tygodniach, gdy wszystko ustabilizuje się na poziomie energetycznym, można zauważyć wzrost energii i osoba czuje się lepiej fizycznie.

Blokady mają różny charakter. Może być blokada, która na przykład powoduje, że osoba ma mniej energii i po jej uwolnieniu oraz po kilku tygodniach poziom energii się podwyższy. Ktoś może mieć blokadę, która sprawia, że często się denerwował. Tutaj również można zauważyć różnicę po kilku tygodniach, ale warto pamiętać, że często należy nad tym pracować świadomie również na poziomie fizycznym, Ponieważ zanim połączenia neuronowe w mózgu ulegną zmianie, może minąć trochę czasu

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.